Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Maria Saal", signiert Kaplenig, betitelt, Aquarell auf Papier,48 x 65 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |